Nowa Skoda Rapid – co ciekawego przynosi?

Skoda Rapid - detal

Jak zapewne zauważyłeś, Skoda konsekwentnie rozszerza swoją ofertę, aby móc dotrzeć do jak największej liczby odbiorców. Dzisiaj chcemy Ci przedstawić model Rapid, który jest jednym z najnowszych samochodów rodzinnych tego producenta. Co prawda jego premiera miała miejsce prawie 2 lata temu, niemniej jednak na pewno zasługuje na wiele uwagi.

Przede wszystkim już na samym początku warto zauważyć, że Skoda Rapid jest zbudowana zgodnie z zasadą firmy, czyli nie wynajdujemy koła na nowo, ale dajemy użytkownikowi wygodny samochód oparty o sprawdzone już wcześniej standardy. Tak więc, nie zawiodą się zarówno fani Skody, jak i nowi użytkownicy, którzy oczekują czegoś więcej. Co więcej, samochód jest dostępny w niewygórowanej cenie i całkiem namieszał na rynku.

Ogólna charakterystyka? Otóż jest to model, który Skoda oparła o płytę z modelu Octavia. We wnętrzu jest jak najbardziej wszechstronnie i nie brakuje miejsca. Samochodem wygodnie się podróżuje w nawet dalekie trasy i nie ważne czy siedzisz na przednich fotelach czy tylnej kanapie.

W kwestii samego nadwozia można powiedzieć, że jest ono naprawdę nowocześnie i nieco ponadczasowo zaprojektowane. Co prawda nie ma tutaj żadnych inżynierskich eksperymentów, jednakże auto prezentuje się bardzo dobrze i zwraca uwagę na drodze. Tak samo mamy w środku, gdyż na desce rozdzielczej na próżno nam szukać niezwykłych przycisków i miliona funkcji. Wszystko jest podane w bardzo prostej wręcz formie, ale to jest jak najbardziej na plus w tego typu samochodzie.

Skoda przewidziała do tego modelu 6 jednostek napędowych o różnych pojemnościach i mocach, więc każdy będzie mógł wybrać coś idealnego dla swoich potrzeb. Zastosowane mechanizmy obniżają spalanie i sprawiają, że Skoda Rapid jeszcze bardziej zachęca potencjalnych użytkowników. Jeśli szukasz dobrego auta w przystępnej cenie, które będzie dynamiczne i wszechstronne, to Skoda Rapid może okazać się dobrą propozycją dla Ciebie i Twoich bliskich.

Skoda Rapid Skoda Rapid

Dodaj komentarz