Skoda Superb to model, który ma już 14 lat, ponieważ jego pierwsza prezentacja odbyła się w 2001 roku. Specjaliści czeskiej marki jednak nie osiedli na laurach i nie wystarczył im sukces, który osiągnął model Superb podczas pierwszego wystawienia. Wiele lat pracy i udoskonalenia technologicznego sprawiło, że dziś możemy cieszyć się nowym modelem z serii Superb, który w dzisiejszym wpisie pokrótce zostanie omówiony.

To auto ma moc

Dla wielu kierowców niezwykle istotnym faktem jest to, ile koni mechanicznych posiadają oni pod maską swojego pojazdu. W przypadku Skody Superb jest to aż od 120 KM do 280 KM, co pozwala na rozwijanie naprawdę wysokich prędkości z szybkim momentem rozpędu. Nowoczesna technologia budowania silników sprawiła, że zużycie paliwa wynosi zaledwie 4-7 litrów na 100 kilometrów.

Perfekcja w każdym calu

Wszystkie modele Skody cieszą się ogromną popularnością wśród klientów szczególnie ze względu na swój ciekawy i elegancki design. Nowy Superb również wyróżnia się ogromną klasą, co sprawia, że miło się na niego patrzy i miło w nim przebywa. Aerodynamiczne kształty i ułożenie detali sprawia, że najnowszy model Skody nabiera sportowego pazura i zachęca do przejażdżki.

Kierowca i pasażerowie najważniejsi

Zawieszenie DCC jest terminem, który powie więcej na pewno miłośnikom motoryzacji. Wszystkim osobom, które wcześniej nie spotkały się z tym określeniem spieszymy, by wyjaśnić. DCC to specjalne zawieszenie, które sprawia, że kierujący jest w stanie dostosować tryb jazdy do własnych preferencji i warunków zewnętrznych. Jeśli chodzi o pasażerów to ekskluzywne wnętrze, w którym jest sporo miejsca sprawia, że podróż odbywa się w komfortowych warunkach.

Idealny na wycieczki

Sporych gabarytów bagażnik jest niezbędnikiem dla wielu kierowców. Szczególnie dla tych, którzy posiadają sporą rodzinę albo uwielbiają wycieczki. Standardową pojemnością bagażnika w Superbie jest 625 litrów, ale istnieje możliwość powiększenia jej aż do 1760 litrów! Możesz być pewien, że na pewno nie zapomnisz zapakować niczego.

Podsumowując, Skoda Superb to nowoczesny, elegancki, ale i niezwykle ekonomiczny pojazd dla ludzi wymagających. Inwestycja w nowy model czeskiego producenta na pewno będzie dobrym pomysłem.